Zadzwoń do nas: (22) 844 19 84 / (22) 844 80 77 / 665 777 244 Email: kociesprawy@kociesprawy.pl

Nie masz jeszcze prenumeraty naszego magazynu?  Zamów

„AKWARIUM TO NAJLEPSZA TELEWIZJA DLA KOTA” – KOCIE SPRAWY NR 150-151-152

„Akwarium to najlepsza telewizja dla kota"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Nie mieliście żadnych wątpliwości, że akwarium to najlepsza telewizja dla kota. Wasze koty godzinami mogą wpatrywać się w akwarium pełne pięknych kolorowych rybek. W numerach 150-151-152 magazynu KOCIE SPRAWY przedstawiamy  nagrodzone prace konkursowe. Ich autorzy otrzymują atrakcyjne książki o kotach lub filmy na DVD. Nagrody wysyłamy pocztą.
Powrót do: Konkursy


Miau Miau
dla wszystkich dzieci.

Prace plastyczne przysyłajcie pocztą na adres redakcji lub e-mailem:   

    .Nowy konkurs.


        „Koty zimą”
Na dworze robi się coraz zimniej. Niedługo zacznie padać śnieg. Niektóre koty już szykują sobie miejsce przy kominku lub cieplutki kocyk, w którym będzie można się schować i przeczekać te zimne miesiące. Inne koty natomiast nie mogą się doczekać zabawy w puszystym, białym śniegu i już wypatrują pierwszych śnieżynek. A co zimą porabiają Wasze koty? Chętnie bawią się na dworze, czy może wolą wygrzewać się w ciepłym domu?Czekamy na Wasze piękne rysunki konkursowe do końca listopada. Najciekawsze opublikujemy, a ich autorów nagrodzimy atrakcyjnymi książkami.

               .

  „Miasto kotów”

Choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to koty opanowały nasze miasta!
Żyją nie tylko w domach i ogródkach. One przechadzają się po parkach i skwerach, odwiedzają nasze ulubione sklepy i kawiarnie. Co porabiają? Jakie miejsca najchętniej odwiedzają? Z kim się spotykają? Jakie mają sprawy do załatwienia w naszych miastach?

Czekamy na Wasze piękne rysunki konkursowe do końca września. Najciekawsze opublikujemy, a ich autorów nagrodzimy atrakcyjnymi książkami.. Konkursy .

...
.